o mnie

Fotografia to moja pasja a także sposób na życie. Największą radość sprawia mi uwiecznianie spontanicznych chwil podczas reportażu.

Ślub, chrzciny, urodziny… nie mogą odbyć się bez fotografa!
Profesjonalne fotografie są ponadczasową pamiątką i zapewniam, że będziecie z radością do nich wracać.

Prywatnie uwielbiam podróże, teatr muzyczny, jazdę na rowerze oraz wspinaczkę sportową. Moja głowa jest pełna pomysłów a dla dobrego ujęcia jestem w stanie zrobić naprawdę wiele, dlatego fotografie, które otrzymujecie, są coraz lepsze.

Jeśli marzą Ci się spontaniczne fotografie – zapraszam do kontaktu! Pracuję głównie na terenie Województwa Pomorskiego, jednakże większe odległości nie są dla mnie przeszkodą.


"Dziękujemy za piękny reportaż z Chrztu Świętego naszej córeczki Julii. Zatrzymała Pani w kadrze i uwieczniła najpiękniejsze chwile z tej uroczystości 🙂 Zdjęcia przez Panią zrobione pokazują niezwykłą zdolność do fotografowania, którą Pani posiada. Uchwycenia chwili...Raz jeszcze dziękujemy i życzymy pięknych ujęć w przyszłości 🙂 Gosia i Darek" (sierpień 2016)
"Natalia jest świetna! bardzo profesjonalna i bardzo szybko złapaliśmy z nią kontakt:) sesja ślubna cuuudna! byliśmy z mężem bardzo zestresowani, ale jak najbardziej nam pomagała, sprawdzała każde ujęcie i miejsce zdjęć, żeby wyszły jak najlepiej, bardzo nam pomagała przyjmować odpowiednie pozy. Na pewno jeśli tylko będzie miała czas:) zatrudnimy ją do wszystkich najważniejszych sesji jakie jeszcze przed nami:) Natalia i Karol" (październik 2015)  
"Polecamy panią Natalię , jesteśmy bardzo zadowoleni z usług fotografa . Zdjęcia z sesji chrztu naszej córeczki są śliczne. Dziękujemy bardzo 🙂 Pozdrawiamy Aleksandra" (maj 2014)